Gristek

Web sayfamız üzerinden almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan ve ambalajını tahrip etmeden teslim aldığınız tarihten itibaren 7 (yedi) günlük süre içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünün iade talebini, sipariş numarası ve faturası ile belirtmeniz gerekmektedir.

Ürün iadesi durumunda, iade edilen ürün teslim alındıktan sonra 2 (iki) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartı ile yapılmış olan alışveriş iadesi bankaya göre farklılık göstermektedir. Ancak firmamız iade dekontunu 2 (iki) iş günü içerisinde beyan eder.

Web sayfamızda üyelik esnasında paylamış olduğunuz bilgiler (mail – telefon – adres) bir sonraki alışverişinizde web sayfamızın sizi tanıması ve tekrar fatura – adres bilgileri istememesi için önemlidir. Bu bilgiler www.gristek.com web sayfası haricinde kullanılmaz – paylaşılmaz.

Üyelik esnasında Bülten Aboneliğini istemezseniz. www.aricicarsisi.com web sayfası tarafından düzenli gönderilen kampanya – indirim – ürün tanıtımı vb bilgilendirme mailleri almazsınız.